Asistent Medical ATI

Candidatul ideal

  • Autorizatia de libera practica si asigurare malpraxis;
  • Diponibilitate de lucru in echipa;
  • Atentie la detalii;
  • Excelente abilitati de comunicare si atitudine pozitiva
  • Cunoasterea temeinica a substantelor anestezice folosite ( administrare, concentratie, dilutii, efecte, mod si durata de actiune);
  • Cunoasterea aparaturii medicale specifice (aparatura de anestezie, ventilatoare de terapie intensiva, injectomate, infusomate etc).

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Asista echipa de medici;
  • Supravegheaza bolnavul si administreaza tratamentul dupa indicatii si sub supravegherea medicului;
  • Respecta regulile legate de circuit si echipamente;
  • Respectarea programului de lucru si a regulamentului de ordine interioara.

Beneficii:

  • Mediu placut, organizat si primitor;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Echipament ultramodern;
  • Echipa eficienta si experimentata formata din medici specialisti.

Employer

MEDIjobs

Country

Romania

Salary

Type

Full Time

Views

127

Posted on

11-05-2020

Registration Form