Asistent Medical Stomatologie

Job Description

Clinica Stomatologică Smile Vision este în căutarea unei asistente stomatologie pentru a se alătura echipei noastre.

Candidatul ideal:

- OBLIGATORIU școala de asistente finalizată

- experiență minim 1 an in domeniul stomatologic

- descurcareață, implicată și dornică să se dezvolte și să crească

- disponibilitate de lucru și sâmbăta

- limba engleza nivel conversațional

Responsabilități :

- Pregătirea cabinetului pentru intervenția stomatologica

- Asistarea medicului în timpul intervenției

- Sterilizare, utilizarea și întretinerea corectă a aparaturii/instrumentarului existente în cabinet

Ce îți oferim?

- Lucrul într-un mediu profesionist, curat și atractiv;

-Pregătire și formare profesională în toate domeniile stomatologiei;

- Program full-time (8h)

Luni - Vineri 8:00-16:00/12:00-20:00

Sâmbăta: 1/2 ori pe lună.

- Nivelul de salarizare se discută în funcție de pregătirea și experiența profesională .

Te așteptam în echipa Smile Vision cu condiții de lucru și salariale deosebite, cu un mediu de lucru de exceptie, dar mai ales cu dorința de a forma o echipă ca o familie.

Looking for a job?

Your next role can be with one of those top leading employers from across Europe and beyond

Are you recruiting?

We created the best Medical Job Board so you can meet the right candidates

Post a job